poniedziałek, 2 lipca 2012

ODPOCZYNEK

Witajcie :) Jest bardzo ładna pogoda, choć na internecie pisało, że będzie padać dziś i jutro. Postanowiłam wyciągnąć koc i wylegiwać się z Goldusiem. Niestety moje plany zniszczyły pszczoły, na ogródku było ich trzy. Goldi nie zauważył owadów i dosłownie pięć minut wytrzymał leżąc w cieniu a ja go przy tym głaskałam :) aż nagle zobaczył pszczołę i rzucił się w pogoń za nią. Widząc to musiałam go wziąć do domu i tak po dziesięciu minutach skończył się nasz odpoczynek w cieniu na ogródku. Pomyśleć, że wszystkiemu  winne są pszczoły, muszę na nie uważać by nie ukąsiły Goldiego, ani by rudasek nie próbował zjeść tego owada bo by to się skończyło źle. Gdy tylko Goldi odchodził od koca by poobserwować z bliska ciekawe stworzonka od razu biegłam do niego,  by go od nich brać.Pszczoły są też użyteczne, przecież dzięki nim  mamy miód :) Na końcu chciałam bardzo podziękować wszystkim za komentarze, oraz nowym obserwatorom za to, że czytacie mojego bloga :) I bym zapomniała bardzo  dziękuję Marysiu, że robisz dla  mnie baner, gdy go dostanę oczywiście wam się pochwale  :)


PSZCZOŁA
GOLDI W CIENIU
 TAK GOLDI ODPOCZYWA W DOMU
CZĘSTO ZMIENIA MIEJSCE NA INNE : )
( najczęściej, gdy go gonię z aparatem i nie daję mu pospać )

3 komentarze:

 1. 2 ostatnie fotografie - rewelacyjne!
  Pozdrowienia dla Goldiego :D (wybacz,jeśli źle odnmieniłam :) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :) dobrze odmieniłaś :) dziękuję za komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pszczoły pożyteczne ale groźne i tylko przeszkadzają w wakacyjnych planach. U mnie pod tarasem zrobiły sobie gniazdo... Ugh!
  Ostatnie zdjęcie superowe ;) Goldi robi się coraz przystojniejszy :D Jest z tych, którzy z wiekiem wyglądają coraz lepiej :D
  Pozdrawiamy, Agata z cavikami!

  OdpowiedzUsuń