niedziela, 19 maja 2013

NAJWSPANIALSZE PSY ŚWIATA :)

Witajcie :)
Majówka zleciała nam bardzo szybko :( nic ciekawego nie robiliśmy (byłam chora). Zaległości z  majówki nadganiamy teraz.Chodzę z Goldim na długie spacery,choć dziś był krótszy z powodu wysokich temperatur + pies z krótką kufą= szybkie męczenie itp. Cavaliery nie za bardzo lubią upały.Spacery  odbywają się wczesnym rankiem oraz wieczorem,w ciągu dnia wolny czas spędzam z pieskami na ogródku :)

Zmieniłam patrzenie na mojego pieska oczywiście pozytywnie :) Pamiętam  jak narzekałam,że mój pies nie lubi wody,boi się większych piesków i szybko się męczy.Teraz walczymy z niektórymi rzeczami,albo akceptuje je (szybkie męczenie) .Kocham Goldusia jakim jest :) Zaczęłam cieszyć się tym co mam (nie wiem dlaczego,ale zdarzało mi się narzekać na rzeczy,które miałam,zamiast cieszyć się tym co mam) na lepszego psa nie mogłam trafić :) Nauczył mnie cierpliwości :) Cieszę się,że mam cavaliera, jest moim pieskiem marzeń :) Zaskoczył mnie ostatnio Golduś,coraz lepiej nam idzie chodzenie przy nodze i wspaniale się skupia na mnie na spacerach,prawie nic go nie rozprasza i się bardzo słucha :) W skrócie jest cudownie :) 

Mam mały dylemat,wiem,że  to mój wybór,ale może macie i możecie się podzielić opiniom o danej obróżce.Mam zamiar kupić obróżkę Goldusiowi i nie wiem która byłaby lepsza.Moja siostra to nie ma problemu z wyborem dla Ivczaka a ja nie potrafię  się zdecydować.
Zastanawiam  się nad Pawsitivedog :
 http://pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-BASIC-LIMONKA/92
 http://pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-CUTE-ELEGANCE/22

 Furkidz:

 http://furkidz.eu/pl/p/Obroza-Irish-Man/153

DogStyle (zieleń neon)
 http://allegro.pl/obroza-z-serii-twist-piene-kolory-i3231606293.html
(zielona groszki)
 http://allegro.pl/obroza-z-serii-cottonki-2-5-2cm-groszki-i3231606333.html

To byłyby wszystkie obróżki :)
Teraz czas na zdjęcia piesków :  Edit: Dziś zorientowałam się,że wczoraj 19.05.2013r. minął rok od założenia bloga :) Szybko to zleciało,mam ponad 7000 wyświetleń i  54 obserwatorów !!! Dziękuję :) Pamiętam mojego pierwszego obserwatora:Agata,która ma bloga o cavalierach,drugim była wspaniała osoba z którą utrzymywałam kontakt mailowo,Marysia  od Loci podtrzymywała mnie na duchu,doradzała i oczywiście pomogła mi w wielu rzeczach.Trzecią  osobą jest Asiulka od Majla beagla :) Dziękuję Wam za to,że dzięki Wam blog się rozwijał.Mam nadzieję,że was nie zanudzam postami i że choć troszkę osób lubi nas czytać :) Jeszcze  raz DZIĘKUJĘ,jesteście WIELCY :)

6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia ♥
  Ja też muszę podjąć pracę nad akceptacją mojego psa takim, jakim jest. Mam nadzieję że w pełni mi się to uda. O Furkidzu słyszałam wiele pozytywnych rzeczy, no i obroże są prześliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały blog , zapraszam do mnie http://tajemnicechomik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do obroży to mi się najbardziej podoba ta na zatrzask z serii TWIST- neonowe kolory z DogStyle, lub OBROŻA CUTE ELEGANCE z Pavisite..(coś tam xd)
  Gratulacje z powodu rocznicy bloga ^^
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. I właśnie o to chodzi, żeby zaakceptować naszego psa takim, jakim jest zamiast próbować na siłę go zmieniać. Mi to przyszło bardzo trudno, ale teraz kocham moje psiaki takimi jakie są. Oczywiście też nie można do końca się poddawać i trzeba pokonywać wszelkie przeszkody, ale lepiej się żyje i pracuje z psem którego w pełni akceptujemy wszystkie jego wady.
  Co od obróżki to ja wzięłabym albo romby z PSDD, albo Irish Man z Furkidza. Jednak domyślam się, że będziesz dla Goldiego kupować wąską obróżkę, a ten wzorek z PSDD jest dość duży i na wąskiej obróżce lepiej wyglądałby Furkidz.
  Ja mam podobny problem, bo przymierzam się do zakupu guardów Twist z DS dla Skwarka. Zdecydowałam się, że chce je mieć podszyte czarną siateczką, ale nie mogę zdecydować się, czy chcę taśmę cytrynową czy miętową :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia ślicznej cavalierki Goldi!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie to ujęła Passion =)
  Też sama to przeszłam. Niby mój Beny nigdy nie będzie taki jak bordery w agility, ale i tak bardzo go kocham <3
  Śliczne zdjęcia!
  Ja wybrałabym Frukidz.

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń