piątek, 10 sierpnia 2012

SUKCES :)

Witajcie :) Jestem już po pierwszym spotkaniu :) Wczoraj był tylko jeden Pan z borderem,bo jeden osoba złamała sobie nogę a druga na wakacjach itp. Przyjechał też nowy pies berenejski pies pasterski z Panią i Panem :) Byłam z bratem i Goldim tam tylko godzinkę, ale i tak było super :) Następne spotkanie u Pana z borderem w jego ogródku gdzie ma tor , później  po godzinie jedziemy tam gdzie ćwiczyłam wczoraj :) Jestem bardzo dumna z Goldiego :) pierwszy raz widział kładkę,posadziłam go na nią on za smakołykiem zszedł, potem nagle Goldi sam wskoczył i przechodzi kładę, zrozumiał o co chodzi :) Szedł jakby setki razy przechodził ją :)Slalom ćwiczył ze mną u mnie na małym ogródku 3 razy a dzisiaj prawie cały slalom się nauczył bez naprowadzania smakołykiem.Skok w dal też opanował. Jestem tak szczęśliwa widać, że  to kocha,nie tylko pokonywać tor, ale też wykonywać sztuczki.Pięknie skakał,słuchał się mnie :) opanował tunel,koło,płotek,murek itp. Jestem bardzo,bardzo dumna z Goldusia :) Mój brat we wtorek zrobi dużo zdjęć,to pokażę,a teraz czas na moje zdjęcia,które zrobiłam widząc drugi raz w życiu jak Goldi tarzał się w trawie,nie wiem co wyczuł , ale na pewno coś śmierdzącego.14 komentarzy:

 1. No to gratulację :)),moja Lola tarza się czasem w glizdach :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) dziękuję za komentarz :) na szczęście Goldi w glizdach się nie tarza :) tylko w śmierdzących białych kwiatkach jakie są na zdjęciu :) Pozdrawiamy: Ewa,Goldi i Ivo :)

   Usuń
 2. To super, że już za pierwszym razem poszło Wam dobrze. Tylko tak dalej. :) Ponieważ dopiero zaczynacie, przyjdzie czas również na pierwsze niepowodzenia. Jak już się "wgryziesz", będziesz oczekiwać od Siebie i psa znacznie więcej. Nie jest to złe, wręcz przeciwnie. Obyś tylko się nie poddawała i z uśmiechem chodziła na zajęcia. Tego właśnie życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) dziękuję za komentarz w tym także za życzenia :) niestety na pewno będą takie chwile w których będę wymagała od Goldusia więcej niż będzie mógł mi zaoferować :( tylko gdy widzę jak pięknie biegają border collie lub sheltie,to chce by Goldi był taki jak oni a oni ćwiczą długo.Będę starała się mniej oczekiwać od psa :) Ivo z siostrą też będą jeździć na treningi,tylko w roli obserwatora :) czekamy aż Iveczek urośnie :)Pozdrawiamy: Ewa,Goldi i Ivo :)

   Usuń
 3. extra ,że dobrze wam idzie:D gratulacje!!fajne foteczki
  życzymy kolejnych sukcesów w agility!!
  Pozdrawiamy!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) dziękuję za komentarz oraz za życzenia :) Pozdrawiam: Ewa,Goldi i Ivo :)

   Usuń
 4. Fajnie że Wam dobrze poszło :)
  Trzymajcie tak dalej!
  Hah Majlo też się lubi tarzać w różnych rzeczach ^.^
  Życzymy kolejnych sukcesów.
  Oliwia & Majlo - goście z Mundkowej Ferajny :)
  ----------------------
  www.mundkowaferajna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) dziękuję za komentarz i za życzenia :) mi się wydaje,że chyba wszystkie psy się tarzają w śmierdzących rzeczach itp. więc problem nam zostaje wąchać ich perfum lecz jest rozwiązanie :) kąpiel,której Goldi nie lubi.Pozdrawiamy: Ewa,Goldi i Ivo

   Usuń
 5. Wspaniałe zdjęcia! Szczególnie 3cie od końca :) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) cieszę się,że tobie się podobają :) też podoba mi się trzecie :) przepraszam,że nie pisałam komentarza na twoim blogu bo w trakcie go pisania wyłączył mi się internet,już nadrabiam zaległości :) Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

   Usuń
  2. Hehe, nie ma problemu, cieszę się, że chociaż czytacie :)

   Usuń
 6. Gratulacje! nie ma to jak odnosić sukcesy ze swoim kompanem :D Po za tym wspaniałe zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) dziękuję za gratulacje :)cieszę się,że tobie się podobają zdjęcia :)Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

   Usuń
 7. To świetnie, że tak dobrze Wam idzie! Ja na razie trenuję na tym torze z Tchibo. Nie znalazłam żadnego klubu agility w swojej okolicy, oprócz tych ZKwP, do których należeć może tylko pies członka związku.
  Oczywiście odwdzięczam się za obserwowanie tym samym ;)

  OdpowiedzUsuń